Dárkové předměty

s potiskem

Pro školáky, ručník se jménem

nebo s oblíbeným zvířátkem

 

ANO, potiskneme i ponožky :-)

 

Potisk triček, barevných i bílých

- profesionální grafika není v ceně!

V ceně potisku je základní rozvržení fotky na triko, tak jak ji pošlete. Pokud se bude zasahovat do grafiky, vyžádejte cenu předem.AKCE DÁREČEK získat dárek zdarma

... platí do odvolání. Každý zákazník, který u nás nakoupí zboží nad 200,-Kč obdrží jako poděkování za nákup na internetových stránkách www.prodarecek.cz, malý dárek zdarma.

NECHTE SI VYROBIT DVA HRNKY S POTISKEM A ZÍSKEJTE DÁREK ZDARMA

HRNEK VYROBIT HRNEK S POTISKEM

Podmínky AKCE "malý dárek zdarma"

Akce byla obnovena 5.8. 2021 a je platná do odvolání. Aktualizují se a obměňují pouze dárky.

Pokud v uvedeném období nakoupíte zboží nad uvedenou částku 200,-Kč a současně uhradíte veškeré své závazky k firmě PRODÁREČEK "Jiří Vlček", obdržíte příslušný dárek. Částka, která je třeba pro získání dárku je uvedena včetně DPH. Částka pro získání dárku se počítá pouze za zboží, bez poštovného, či bez jiných služeb týkajících se doručení, nebo balení objednávky.


Pokud bude cena za zboží bez poštovného nižší než 200,-Kč je na zvážení a rozhodnutí dodavatele, zda dárek také pošle (i když na něj nemá zákazník nárok), či nikoliv.

Jednotlivé nákupy se v průběhu akce NESČÍTAJÍ a částky za nákupy není možné libovolně kombinovat do výše celkové částky vašich nákupů v akčním období.

Dárek Vám bude zabalen přímo do balíčku se zbožím. V případě, že si přejete dárek nezasílat, či si jej přejete vyzvednout osobně na naší provozovně v Č.Budějovicích, informujte nás o tom v objednávce.

Firma PRODÁREČEK "Jiří Vlček" si vyhrazuje právo změny dárků a podmínek akce.
Akce se nevztahuje na zboží ve výprodeji. Akce je určena pro stávající i nové zákazníky.

Z akce jsou vyloučeni dlužníci a jejich rodinní příslušníci.

 

ZTZjNTIwYj